KONST / Litografier / Färglitografi 5522457
nr 552 2457
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi , signerad, Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 november 2008
16/11 22:15:56
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson